
Автоклав для домашнего консервирования газовый на 20л
5 519 ₴
5 132,67 ₴
- В наличии
- Код: t-0137
Автоклав побутовий газовий 20 л (чорна сталь, порошкове фарбування)
Надійний та місткий автоклав для домашнього консервування. Підходить для використання на відкритому вогні (газова плита, пальник). Дозволяє швидко та безпечно готувати консервацію з м'яса, риби, овочів та фруктів.
Основні переваги:
Матеріал корпусу – міцна чорна сталь
Покриття – термостійка порошкова фарба
Спосіб нагрівання – газовий (відкритий вогонь)
Мінімальне завантаження – від 1 банку
Гарантія – 2 роки
Місткість:
Банки 0,5л – до 16 шт.
Банки 1 л – до 7 шт.
Банки 2 л – до 3 шт.
Банки 3 л – до 2 шт.
Технічні характеристики:
Об'єм: 20 л
Висота корпусу: 38 см
Висота у зборі: 49 см
Діаметр корпусу: 32 см
Діаметр горловини: 17 см
Вага: 10 кг
Підігрів до робочої температури: ~90 хв
Робочі параметри:
Термометр: до 150 °С
Робоча температура: 110–120 °С
Максимальна температура: 125 °С
Манометр: до 6 атм
Робочий тиск: 3,5 атм
Максимальний робочий тиск: 6 атм
Товщина металу:
Стінка: 2 мм
Дно: 3 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Укрпромтех |
| Страна производитель | Украина |
| Источник нагрева | Внешний |
| Максимальная рабочая температура | 125 град. |
| Максимальное рабочее давление | 0.6 МПа |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автоклав |
| Толщина стенок | 2 мм |
| Вместимость (количество банок) | |
| Банка 0.5 л. | 16 шт |
| Банка 1 л. | 7 шт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Высота | 400 мм |
| Диаметр | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь |
| Толщина днищ (мм) | по 2 |
| Диаметр горловины (мм) | 170 |
| Толщина горловины и крышки (мм) | по 6 |
- Цена: 5 132,67 ₴



